HAKKIMIZDA

FİRMA PROFİLİ

D2 Dekorasyon Tasarım, 2015 yılında Manavgat / Antalya'da kurulmuştur. Satışını yaptığı ve Uygulama Hizmetini sağladığı Kültür Taşı, Kültür Tuğlası, Duvar Kağıdı, Gergi Tavan ve Laminat türü ürünlerde, yurtiçi ve dünya genelindeki öncü üretici firmalarla çalışmaktadır.

HİZMET ANLAYIŞI

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında;

Kalite, zamanında ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak hizmet sunmaktayız.

Kalite Politikalarımız

  • Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
  • Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. Sağladığımız hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.
  • Araştırma / Geliştirme ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağı Hisar Mahallesi, Güllük Caddesi,
No:11 - Manavgat / Antalya
Telefon: 0242 746 44 66
iletisim@d2dekorasyon.com

TELİF HAKKI 2015, D2 DEKORASYON TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.